Ncccard Duyurular Covıd-19 Döneminde Araçtan İnmeden Yakıt Almak

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü, ülkemizde de sosyal hayatı ciddi anlamda etkiledi. Normalleşme sürecine başlansa da birçoğumuz dışarı çıkarken veya toplu ortamlarda bulunmak zorunda kaldığımızda tedirginlik yaşıyoruz. Pandemi döneminde ve normalleşme sürecinde işe gitmek veya ihtiyaçlarımızı gidermek için araçlarımızla dışarı çıkmak mecburiyetindeyiz. Herhangi bir istasyona gidip akaryakıt alışverişi yaptığımızda; nakit ile ödediğimizde paraya dokunmak veya market sırası beklendiğinde toplu ortamda bulunmak rutin bir hal almıştır. Her ne kadar Opet istasyonları dezenfekte konusuna ciddi bir şekilde dikkat etse de tedbirlere bir yenisini daha eklemek adına Otobil sisteminin araçtan inmeden yakıt alma özelliği kullanılmaktadır.

İstasyonda herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan, araçtan inmeden ve hızlı bir şekilde akaryakıt alımı Otobil sisteminin en önemli özellikleri arasındadır. Araçtan inmeden yakıt almak, Pandemi süreci öncesinde kullanıcı konforu açısından oldukça önemliydi. Ancak Covid-19 virüsünün ülkemize gelmesiyle birlikte Otobil sisteminin araçtan inmeden yakıt alma özelliğinde kullanıcı konforunun önüne sağlık geçti. Çünkü akaryakıt alımı yapan birçok kullanıcı, virüsün bulaş riskini azaltacak uygulamalar arasından Otobil sisteminin farklılığı keşfetti. Otobil sistemi, bu uygulamalar içerisinde en az temasta bulunularak akaryakıt alma biçimidir.

Şirket araçları Otobil sistemine üye olduklarında bambaşka bir akaryakıt alma deneyimi yaşamaya başlarlar. Özellikle Pandemi döneminde, kimseyle temasta bulunulmadan akaryakıt alma işleminin gerçekleşmesi, akaryakıt alışverişlerini bambaşka bir boyuta taşıdı. Chipli anahtarlık veya depoya takılan elektromanyetik halka sayesinde Otobil sistemi çalışır. Sistem otomatik olarak araç hakkındaki tüm bilgileri alır. Bu bilgiler içerisine akaryakıt tipi, araç plakası, dolum saati ve daha birçok bilgi dahildir. Bu sayede hem aracınızın performansı korunur hem de faturalandırma tek seferde yapıldığı için istasyondan ödeme yapılmaz. Diğer bir deyişle nakit, kredi kartı, banka kartı veya herhangi bir ödeme aracı kullanılmaz. Bu sayede birçok kişinin dokunduğu para ile temasta bulunulmaz ve market sırası gibi toplu ortamlarda yer alınmaz.

Opet Otobil Taşıt Tanıma Sistemi’ne kaydolmak ve kolay kullanım özelliklerinden yararlanmak için hemen internet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Şirket ortaklarınızın ve sizin şahsi araçlarınızın da dahil olabileceği bu sistem sayesinde hem konforunuzdan ödün vermezsiniz hem de kontrolü tamamen ele alırsınız.

Covid-19 virüsünün yayılmasının durması için Ncc Petrol ailesi olarak her türlü tedbiri aldığımızı ve bu tedbirler kapsamında istasyonlarımızın mümkün olan en güvenli seviyede tutulduğunu belirtmek isteriz.

NCC PetrolNCC Card
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
NCC CardÇalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:00
Salı: 8:30 – 18:00
Çarşamba: 8:30 – 18:00
Perşembe: 8:30 – 18:00
Cuma: 8:30 – 18:00
Cumartesi: 9:00 – 14:00

NCC PetrolSosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.
NCC PetrolNCC Card
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
NCC Card Duyurular
NCC Card Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:30
Salı: 8:30 – 18:30
Çarşamba: 8:30 – 18:30
Perşembe: 8:30 – 18:30
Cuma: 8:30 – 18:30
Cumartesi: 9:00 – 14:00

NCC PetrolSosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Ncc Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

Ncc Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI

Ncc Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

Ncc Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI