METEOR PETROL

KURUMSAL

ADIMIZI HIZDAN GÜCÜMÜZÜ SİZDEN ALIYORUZ!

22 yıl içerisinde güvenin ve kaliteli hizmetin tek adresi olduk


 

Şirketimiz 1998 yılında akaryakıt sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen Meteor Petrol, kuruluşundan itibaren İstanbul, Bursa ve Yalova başta olmak üzere işletmeciliğini yaptığı istasyon ağı ile her geçen gün sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

TOTAL YAKIT DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ nü 2010 yılında istasyon işletmeciliğinde göstermiş olduğu başarı ve samimiyet sayesinde elde etmiş olan kurumumuz her geçen yıl büyümeye, kalite anlayışını geliştirmeye ve hizmet odaklı ilerlemeye çaba göstermektedir.

Kurumsal değerlerimiz, TOTAL in strateji ve prensipleri çerçevesinde şekillenerek misyon ve vizyonunu oluşturmaktadır. Bu sayede TOTAL ile iş birliğimiz gittikçe güçlenmiş ve bölgesinde lider distribütörlerden birisi konumuna gelinmiştir. Meteor petrol geliştikçe farklı sektörlerde yatırımlar yaparak ülke ekonomisine destek vermektedir.


Totalyakıt ailesi, Total Card’ı küçük ve orta ölçekli şirket araçları daha kolay, daha hızlı ve daha az temas barındıran bir şekilde yakıt alma deneyimi yaşatmak için geliştirmiştir.

Bize Ulaşın

Bizlere aşağıdaki irtibat bilgilerinden ulaşabilir ya da yukarıdaki formu doldurup ekip arkadaşlarımızın sizleri aramasını isteyebilirsiniz.

[email protected]
444 8 391