NCC PETROL

KURUMSAL

HIZLI ve KOLAY AKARYAKIT

GÜVENİN ve KALİTELİ HİZMETİN TEK ADRESİ


Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen NCC Petrol, kuruluşundan itibaren İstanbul, Bursa ve Yalova başta olmak üzere işletmeciliğini yaptığı istasyon ağı ile her geçen gün sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

TOTAL YAKIT Distribütörlüğünü istasyon işletmeciliğinde göstermiş olduğu başarı ve samimiyet sayesinde elde etmiş olan kurumumuz her geçen yıl büyümeye, kalite anlayışını geliştirmeye ve hizmet odaklı ilerlemeye çaba göstermektedir.

Kurumsal değerlerimiz, TOTAL in strateji ve prensipleri çerçevesinde şekillenerek misyon ve vizyonunu oluşturmaktadır. Bu sayede TOTAL ile iş birliğimiz gittikçe güçlenmiş ve bölgesinde lider distribütörlerden birisi konumuna gelinmiştir. NCC Petrol geliştikçe farklı sektörlerde yatırımlar yaparak ülke ekonomisine destek vermektedir.


Totalyakıt ailesi, NCC Card’ı küçük ve orta ölçekli şirket araçları daha kolay, daha hızlı ve daha az temas barındıran bir şekilde yakıt alma deneyimi yaşatmak için geliştirmiştir.

Bize Ulaşın

Bizlere aşağıdaki irtibat bilgilerinden ulaşabilir ya da yukarıdaki formu doldurup ekip arkadaşlarımızın sizleri aramasını isteyebilirsiniz.

[email protected]
0549 628 68 25

Konuşma Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba,
Çalışma saatlerimiz
hafta içi 09:00 / 18:00
Cmt: 09:00 / 14:00’dur.
Mesai saatleri içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.