NCC CARD NASIL ÇALIŞIR?

Hızlı, konforlu ve ayrıcalıklı akaryakıt almak isterseniz NCC CARD başvurunuzu hemen tamamlayın!

 • İlk olarak yapmanız gereken, internet üzerinden taşıt tanıma sistemine internet üzerinden başvuru yapmaktır. Daha sonra NCC Card için ilk sözleşmenizi imzalayabilirsiniz.
 • Şirket araçlarınızın her biri için taşıt tanıma cihazları programlanır. Başvuru sırasında belirttiğiniz adrese bu cihazlar gönderilir.
 • Cihazlarınızın teslimatı sırasında NCC Card paneline giriş yapabileceğiniz kullanıcı adı ve şifreniz de tarafınıza iletilmektedir.
 • Cihazların monte edilmesi ilk teslim sırasında veya anlaşmalı noktalara randevulu olarak gidilmesi ile yapılmaktadır.
 • Panele ilk girişinizde size sorulan kredi kartı bilgilerinizi sisteme girmelisiniz. Bu bilgiler NCC Card için gereklidir ve bu karta tanımlıdır.
 • Araçlarınıza cihaz montesi sırasında depoya yakın kelebek camına Total Taşıt Tanıma Sistemi logosu yapıştırılır. Total istasyonlarına geldiğinizde bu logodan ön saha çalışanlarımız aracınızı tanır ve uygun pompa ünitesine yönlendirilirsiniz.
 • Akaryakıt alımlarınız sırasında sistem dijital ortamda hızlı bir şekilde işler. Dolum işlemi merkez bilgisayarların onaylaması ile başlar ve kayıtlı kredi kredi kartından ücret tahsis edilir.
 • Kredi kartının tanımlı olması ve kart limitinin müsait olması yakıt alımı için yeterlidir.
 • Müşteri kart limiti bloke edilmez.
 • NCC Card’a tanımladığınız kredi kartını istediğiniz zaman silebilir veya değiştirebilirsiniz.
 • Taşıt tanıma sisteminin bir diğer ünite çeşidi de halka tipi ünitedir. Halka tipi üniteler araçlarınızın deposuna takılmaktadır. Aynı zamanda pompa ünitesinde de bu tip halka bulunur. Dolum esnasında aracınızın deposu ile pompa temas ettiğinde, aracın sisteme kayıtlı olup olmadığı merkez bilgisayarlar tarafından kontrol edilir. Araç sisteme kayıtlıysa dolum işlemi başlar. Aracın dolum bilgileri her ayrıntısına kadar sisteme işlenir ve panelden kontrol edilebilir.
 • Dolum işlemi tamamlandığında yazıcından dolum bilgilerini içeren bir kağıt basılır. Bu kağıt fiş veya fatura niteliği taşımaz. Yalnızca sizin dolum bilgilerini görmenizi amaçlar.
 • NCC Card ile ilgili hiçbir işlem sizi yormaz. Bilgi edinmek, başvuru yapmak ve diğer tüm işlemleriniz için web sitemizi kullanabilirsiniz. 

Sisteme Nasıl Dahil Olunur?

NCC Card sahibi olabilmek için öncelikli olarak yapmanız gereken, Total Taşıt Tanıma Sistemi’ne kaydolmaktır. Sözleşmenizi onayladıktan sonra artık sizinle ilgilenen satış yöneticilerimize; firma bilgileri formu, araç kayıt formu, e-posta adresi, kaşeli ve imzalı sözleşme, vergi levhası, imza sirküleri, oda faaliyet belgesi ve ortalık söz konusu ise KDV beyannamesi fotokopilerini iletmelisiniz. Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra süreciniz başlamış olacaktır.

Evraklarınızın merkezimize ulaşmasını takip eden 7 iş günü içerisinde, başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz adrese montajlanmak üzere cihazlar gönderilecektir. Bu cihazlar sayesinde araçlarınız Total istasyonlarına geldiğinde otomatik olarak sistem tarafından tanınacaktır. Cihazlarınızın araçlara monte edilmesi için randevu alarak montajınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Totalyakıt ailesi, NCC Card’ı küçük ve orta ölçekli şirket araçları daha kolay, daha hızlı ve daha az temas barındıran bir şekilde yakıt alma deneyimi yaşatmak için geliştirmiştir.

Bize Ulaşın

Bizlere aşağıdaki irtibat bilgilerinden ulaşabilir ya da yukarıdaki formu doldurup ekip arkadaşlarımızın sizleri aramasını isteyebilirsiniz.

[email protected]
0549 628 68 25

Konuşma Başlat
1
Yardım İster misiniz ?
Merhaba
Yardım Edebilirim.