Ncccard Duyurular Ncccard İle Kontrol Sizde!

Ncccard sahipleri, şirket araçlarının akaryakıt tüketimleri hakkındaki tüm bilgileri kontrol altına alıyor. Araçların ne zaman, nerede ve ne kadar akaryakıt aldıklarını rapor edip ihtiyaç duydukları limitlendirmeyi anında yapabiliyorlar!

Şirket araçlarınızı internet üzerinden başvuru yaparak Otobil sistemine üye yapabilirsiniz. Taşıt tanıma sistemine kaydolduktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabileceğiniz, size özel hazırlanmış bir panele sahip olursunuz. Bu panel üzerinden her bir aracın akaryakıt alım bilgilerini anında görebilir ve gereken düzenlemeyi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Otobil taşıt tanıma sistemi üyeliğinin ardından Ncccard sözleşmesini onayladığınızda ise kayıtlı mail adresinize akaryakıt alım bilgileri günlük, haftalık ve aylık olarak aktarılır. Bu sayede araçlarınızın nerede, ne kadar, ne zaman akaryakıt aldıklarını görebilirsiniz.

Ncccard ile şirket araçlarınızın akaryakıt alımlarını kontrol altına almak size hız kazandırırken akaryakıt alımları için ayırdığınız bütçenizin de azalmasını sağlayacak. Her ay sonunda, her bir araç için akaryakıt alım faturalarını toplarken hangi aracın ne kadar akaryakıt aldığını öğrenmeniz mümkün değil. Ayrıca bu işlem için ayırdığınız zaman da fazla olacak. Ncccard kontrol imkanı sayesinde saniyeler içerisinde günlük, haftalık, aylık raporlar oluşturabilirsiniz. Araçlar arası kıyaslama yaparak, fazla bulduğunuz akaryakıt alımlarını limitlendirebilirsiniz. Böylelikle belirlediğiniz limit kadar akaryakıt alımı yapılır ve sürpriz bir fatura ile karşılaşma ihtimaliniz ortadan kalkar.

Kontrolü tamamen elde tutmak isteyen şirket sahipleri, Otobil sistemine üye olmak için hemen internet üzerinden başvuru yapabilir. Dilediğiniz kadar şirket aracını sisteme ekleyebilir, sizin ve ortaklarınızın adına kayıtlı şahsi araçlarınızı da Otobil üyesi yapabilirsiniz. Ncccard sözleşmesini onayladıktan sonra yeni bir akaryakıt alma döneminin kapıları sizler için aralanacaktır. Araçtan inmeden akaryakıt almak, temassız ödeme yapmak, tüm işlerin dijital ortamlardan hallolması ve kontrolü tam anlamıyla ele alabilmek Ncccard ile mümkündür. Şirket araçlarınızın yakıt deposuna monte edilecek elektromanyetik halka Otobil ünitesi ve şahsi araçlarınız için verilecek olan özel chipli anahtarlık sayesinde tüm bilgiler anında sisteminizde olacak.

Siz de şirket araçlarınız için hemen başvuru yapın, ayrıcalıklı akaryakıt alışverişinin keyfini çıkartın!

NCC PetrolNCC Card
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
NCC CardÇalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:00
Salı: 8:30 – 18:00
Çarşamba: 8:30 – 18:00
Perşembe: 8:30 – 18:00
Cuma: 8:30 – 18:00
Cumartesi: 9:00 – 14:00

NCC PetrolSosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.
NCC PetrolNCC Card
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
NCC Card Duyurular
NCC Card Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:30
Salı: 8:30 – 18:30
Çarşamba: 8:30 – 18:30
Perşembe: 8:30 – 18:30
Cuma: 8:30 – 18:30
Cumartesi: 9:00 – 14:00

NCC PetrolSosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Ncc Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

Ncc Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI

Ncc Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

Ncc Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI