Ncccard Duyurular NCC Card Sağlıklı Günler Diler!

Ncc Petrol istasyonları, her zaman üstün hijyen kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir. Aile tuvaletleri, engelli tuvaletler, marketler, araç yıkama gibi istasyonlarımızın her köşesi temiz tutulmakta ve düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Özellikle Pandemi döneminde fiziksel temizliğin yanı sıra birtakım duyurularla da farkındalık yaratmayı amaçladık. “Önce Sağlık” başlığı altında istasyonlarımızın çeşitli köşelerine afişler asıldı ve bu afişler görsel malzemeler ile desteklendi. Bu sayede her bir müşterimizin bilinçlenmesinde destek olduk. Her daim göz önünde bulunan afişler, broşürler ve daha birçok materyal ile salgın riski her zaman hatırlatıldı.

Ncccard hem normal dönemde hem de Pandemi döneminde kullanıcı hijyeni için önemli bir uygulama olmuştur. Otobil kullanıcılarına sunulan bu ayrıcalıklı hizmet sayesinde temassız akaryakıt alma dönemi tam anlamıyla başladı. Otobil üyesi Ncccard sahipleri istasyonlarımıza geldiklerinde nakit, kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapmazlar. Bu sayede market sırası beklenilmez ve para ile temasta bulunulmaz.

Otobil üyesi şirket araçları, Ncc Petrol istasyonlarından akaryakıt almak istediklerinde araçtan inmelerine gerek kalmaz. Kullanıcılar araçtan inmeden, hızlı ve konforlu bir şekilde akaryakıt alma işlemleri tamamlanır. Yakıt deposunda ve pompa ünitesinde bulunan iki farklı elektromanyetik halka sayesinde dolum başlar ve sonlanır. Dolum bittikten sonra araç hakkındaki bilgiler merkez bilgisayarlara aktarılır. Kayıtlı mail adresinize gönderilen e-postalar ile şirket araçlarınız akaryakıt dolum bilgilerini öğrenebilirsiniz. İsterseniz de Otobil sistemine üye olduktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile girebileceğiniz size özel panelden takip edebilirsiniz. Taşıtın kilometresi dahil el değmeden tüm bilgileri takip edebileceğiniz bu sistem ile temas etmeden akaryakıt alışverişinizi tamamlarsınız.

Akaryakıt alımları sırasında oluşabilecek bulaş riskini tam anlamıyla ortadan kaldırmak ve ülkemizin salgından en kısa zamanda kurtulmasını sağlamak adına çalışmalarımız devam etmektedir. İstasyonlarımızda uygulanan hijyen kuralları ve Ncccard aracılığıyla oluşturduğumuz temassız ödeme sistemi ile sizin ve sevdiklerinizin sağlığı güvenle korunmaktadır. Market sırası bekleyip toplu ortamlarda bulunmanıza gerek kalmadan, paraya dokunmadan, aracınızdan inmeden akaryakıt alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de Ncccard sahibi olmak için hemen başvurunuzu yapın, sağlığınızı riske atmayın. Ncccard sağlıklı günler diler!

NCC PetrolNCC Card
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
NCC CardÇalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:00
Salı: 8:30 – 18:00
Çarşamba: 8:30 – 18:00
Perşembe: 8:30 – 18:00
Cuma: 8:30 – 18:00
Cumartesi: 9:00 – 14:00

NCC PetrolSosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.
NCC PetrolNCC Card
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
NCC Card Duyurular
NCC Card Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:30
Salı: 8:30 – 18:30
Çarşamba: 8:30 – 18:30
Perşembe: 8:30 – 18:30
Cuma: 8:30 – 18:30
Cumartesi: 9:00 – 14:00

NCC PetrolSosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Ncc Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

Ncc Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI

Ncc Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

Ncc Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI