Ncccard Duyurular Temassız Akaryakıt Almak

Temassız akaryakıt almak, hem hızlı bir alışveriş hem de kontrolü ele almanızı sağlar. Ncccard, bu kapsamda ortaya çıkan ve tamamen kullanıcı konforu göz önünde tutularak oluşturulmuş bir Ncc Petrol hizmetidir. Sisteme dahil olduğunuz andan itibaren yalnızca temassız yakıt almak değil, daha birçok ayrıcalıktan da faydalanmış olursunuz.

Temassız akaryakıt alımı sağlayan Ncccard sistemine kaydolduğunuzda araçtan inmeden, nakit, banka kartı veya herhangi bir ödeme yöntemi kullanmadan Ncc Petrol istasyonlarından akaryakıt alımlarınızı gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun için ilk yapmanız gerekenlerin başında Otobil sistemine üye olmak gelmektedir. Daha sonra Ncccard sözleşmesini onaylayıp temassız akaryakıt alma deneyimini bir rutin haline getirebilirsiniz. Otobil sistemine üye olduğunuzda, araçlarınızın depoya yakın kelebek camına Otobil logosu içeren bir sticker takılır. Bu sayede ön saha çalışanlarımız aracınızın Otobil üyesi olduğunu ve temassız ödeme yapacağınızı kolaylıkla fark edebilir.

Ncccard ile temassız akaryakıt almak size zaman ve konfor kazandıracaktır. Otobil taşıt tanıma sistemine kaydolan müşterilerimiz için sunduğumuz Ncccard ile şirket araçlarınızın kontrolünü her zaman sağlayabilirsiniz. Araç akaryakıt bilgileri, tamamen dijital ortamdan size ulaştırılır. Kayıtlı mail adresinize araçların hangi istasyondan, ne zaman ve ne kadar akaryakıt aldığı rapor halinde gönderilir. Bu sayede fazla akaryakıt tüketiminden kaçınabilirsiniz. Ayrıca bu sistem sayesinde araçlarınızda oluşabilecek servis masraflarının da önüne geçmiş olursunuz. Çünkü Ncccard, araçlarınızın yakıt- performans takibini kolaylıkla yapabilmenizi sağlar.

Temassız ödeme yapmak normal dönemlerde konfor ve hız açısından büyük önem taşır. Ancak Pandemi süreciyle birlikte sağlık açısından da önemli, bir konu haline gelmiştir. Ncc Petrol tarafından sunulan Ncccard ile market sırası beklemenize gerek kalmaz. Bu sayede toplu ortamlarda geçirdiğiniz süreyi azaltabilirsiniz. Nakit ödeme yapmak isteyen akaryakıt müşterilerimiz için de durum aynıdır. Temas ile bulaşan bir salgında her gün birçok kişinin dokunduğu paraya temas etmeden ödeme yapmanızı sağlar. Bu sayede akaryakıt alımları sırasında salgının bulaşma riski ciddi oranda ortadan kalkmış olur.

Siz de temassız ödeme yaparak hem sevdiklerinizi hem de kendinizi korumak istiyorsanız, hemen Ncccard sistemine başvurun. Konforunuzdan, sağlığınızdan, bütçenizden ve hızınızdan ödün vermeden kolayca akaryakıt almaya başlayın. Kontrolü ele almanın şimdi tam sırası!

NCC PetrolNCC Card
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
NCC CardÇalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:00
Salı: 8:30 – 18:00
Çarşamba: 8:30 – 18:00
Perşembe: 8:30 – 18:00
Cuma: 8:30 – 18:00
Cumartesi: 9:00 – 14:00

NCC PetrolSosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.
NCC PetrolNCC Card
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
NCC Card Duyurular
NCC Card Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:30
Salı: 8:30 – 18:30
Çarşamba: 8:30 – 18:30
Perşembe: 8:30 – 18:30
Cuma: 8:30 – 18:30
Cumartesi: 9:00 – 14:00

NCC PetrolSosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Ncc Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

Ncc Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI

Ncc Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

Ncc Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI