Total Card Avantajları Nelerdir?

Total Card, Total Taşıt Tanıma Sistemi’nde kullanılmak üzere tasarlanan bir karttır. Müşterilerimiz taşıt tanıma sistemine başvuru yapıp kaydolduktan sonra sisteme bir kredi kartı tanımlarlar.

 Bu sayede araçtan inmeden, nakit, kredi kartı, banka kartı veya herhangi bir ödeme aracı taşımadan yalnızca Total Card ile akaryakıt alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Total Card sahibi olduğunuzda, yakıt almak hem daha kolay hem de daha avantajlı olacak!

Temassız işlemlerin öneminin arttığı hayatımızda, araçtan inmeden, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına riayet ederek akaryakıt almak isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz bu hizmetten sizlerde faydalanabilirsiniz.

  • Total Card, şirket araçlarınız için sunulan bir hizmettir. Size sunulan panel sayesinde hangi aracın ne zaman, nerede, ne kadar dolum yaptığını kontrol edebilirsiniz. Bu panel sizlere yakıt alım bilgilerini haftalık ve aylık olarak rapor eder. Böylelikle kontrolü tam anlamıyla ele alırsınız.
  • Total Card ile tüm şirket araçlarınızın akaryakıt alımlarını ayda yalnızca iki fatura ile kontrol edersiniz. Ayda iki fatura ile kontrol imkanı sizlere hem zaman kazandırır hem de tam kontrol imkanı sunar.
  • Akaryakıt alımlarınızı araçtan inmeden yapmak Total Card ile mümkün! Total istasyonlarına geldiğinizde aracınızın depoya yakın kelebek camında bulunan logo sayesinde istasyon çalışanlarımız aracınızı tanır. Uygun pompaya yönlendirilirsiniz. Bu sayede işlemleriniz çok hızlı ve kolay bir şekilde ilerler. Nakit, kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapmayacağınız için araçtan inmenize de gerek kalmaz.
  • Total Card ile akaryakıt giderlerinizi gün gün kontrol altına alabilirsiniz. Size özel olarak hazırlanan panelde litre takibi yaparak araçlarınızın kaç kilometrede kaç litre yakıt harcadığını tespit edebilirsiniz. Bu sayede oluşabilecek kayıpların önüne geçip arıza masraflarını da önceden tespit etme imkanına kavuşursunuz. Kontrol sistemi sayesinde hem zamandan hem de cebinizden tasarruf edersiniz.

Totalyakıt ailesi, Total Card’ı küçük ve orta ölçekli şirket araçları daha kolay, daha hızlı ve daha az temas barındıran bir şekilde yakıt alma deneyimi yaşatmak için geliştirmiştir.

Bize Ulaşın

Bizlere aşağıdaki irtibat bilgilerinden ulaşabilir ya da yukarıdaki formu doldurup ekip arkadaşlarımızın sizleri aramasını isteyebilirsiniz.

[email protected]
444 8 391