TOTAL CARD ile KOLAY YAKIT ALMAK

Temassız akaryakıt almak, hem hızlı bir alışveriş hem de kontrolü ele almanızı sağlar. Total Card, bu kapsamda ortaya çıkan ve tamamen kullanıcı konforu göz önünde tutularak oluşturulmuş bir Meteor Petrol hizmetidir.

Sisteme dahil olduğunuz andan itibaren yalnızca temassız yakıt almak değil, daha birçok ayrıcalıktan da faydalanmış olursunuz.

Siz de temassız ödeme yaparak hem sevdiklerinizi hem de kendinizi korumak istiyorsanız, hemen Total Card sistemine başvurun. Konforunuzdan, sağlığınızdan, bütçenizden ve hızınızdan ödün vermeden kolayca akaryakıt almaya başlayın. Kontrolü ele almanın şimdi tam sırası!

NASIL KOLAY YAKIT ALABİLİRİM?

Temassız akaryakıt alımı sağlayan Totalcard sistemine kaydolduğunuzda araçtan inmeden, nakit, banka kartı veya herhangi bir ödeme yöntemi kullanmadan Meteor Petrol istasyonlarından akaryakıt alımlarınızı gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun için ilk yapmanız gerekenlerin başında Otobil sistemine üye olmak gelmektedir. Daha sonra Totalcard sözleşmesini onaylayıp temassız akaryakıt alma deneyimini bir rutin haline getirebilirsiniz. Otobil sistemine üye olduğunuzda, araçlarınızın depoya yakın kelebek camına Otobil logosu içeren bir sticker takılır. Bu sayede ön saha çalışanlarımız aracınızın Otobil üyesi olduğunu ve temassız ödeme yapacağınızı kolaylıkla fark edebilir.

Totalcard ile temassız akaryakıt almak size zaman ve konfor kazandıracaktır. Otobil taşıt tanıma sistemine kaydolan müşterilerimiz için sunduğumuz Totalcard ile şirket araçlarınızın kontrolünü her zaman sağlayabilirsiniz. Araç akaryakıt bilgileri, tamamen dijital ortamdan size ulaştırılır. Kayıtlı mail adresinize araçların hangi istasyondan, ne zaman ve ne kadar akaryakıt aldığı rapor halinde gönderilir. Bu sayede fazla akaryakıt tüketiminden kaçınabilirsiniz. Ayrıca bu sistem sayesinde araçlarınızda oluşabilecek servis masraflarının da önüne geçmiş olursunuz. Çünkü Totalcard, araçlarınızın yakıt- performans takibini kolaylıkla yapabilmenizi sağlar.

Temassız ödeme yapmak normal dönemlerde konfor ve hız açısından büyük önem taşır. Ancak Pandemi süreciyle birlikte sağlık açısından da önemli, bir konu haline gelmiştir. Meteor Petrol tarafından sunulan Totalcard ile market sırası beklemenize gerek kalmaz. Bu sayede toplu ortamlarda geçirdiğiniz süreyi azaltabilirsiniz. Nakit ödeme yapmak isteyen akaryakıt müşterilerimiz için de durum aynıdır. Temas ile bulaşan bir salgında her gün birçok kişinin dokunduğu paraya temas etmeden ödeme yapmanızı sağlar. Bu sayede akaryakıt alımları sırasında salgının bulaşma riski ciddi oranda ortadan kalkmış olur.

Totalyakıt ailesi, Total Card’ı küçük ve orta ölçekli şirket araçları daha kolay, daha hızlı ve daha az temas barındıran bir şekilde yakıt alma deneyimi yaşatmak için geliştirmiştir.

Bize Ulaşın

Bizlere aşağıdaki irtibat bilgilerinden ulaşabilir ya da yukarıdaki formu doldurup ekip arkadaşlarımızın sizleri aramasını isteyebilirsiniz.

[email protected]
444 8 391